Untitled26

Kosmetyki Clinique’a z limango.pl za pół ceny oraz rabat 30 zł (+ 20 zł na stilago.pl i bonami.pl)

Przyjechały! Moje kosmetyki z klubu zakupowego Limango*.

DSC_0002

Wprawdzie zajęło im to 3 tygodnie i jedno pudełeczko było delikatnie uszkodzone, ale jaka to była oszczędność! A zaczęło się tak: na początku maja skorzystałam z kampanii, notabene nienajtańszej, marki kosmetycznej Clinique i kupując poczwórne cienie do powiek All About Shadow Quads oraz wykręcaną konturówkę do oczu Quickliner For Eyes zapłaciłam 150 zł zamiast 300 zł (tyle by kosztowały na Douglas.pl, gdzie przeważnie zaopatrzam się w produkty tej marki).

Untitled24

Untitled22Untitled23

Co więcej, w Limango przy pierwszych zakupach dostawa jest darmowa. A dodatkowo, przy zamówieniu za minimum 150 zł otrzymuje się rabat 30 zł. Suma sumarum, za nowe, błyszczące kosmetyki Clinique’a zapłaciłam 120 zł.

KOSZT: 120 zł

ZYSK: 180 zł

Polecam więc wstąpienie do klubu i korzystanie z cheapaschipsowych ofert.  Jeśli bardziej interesuje Was moda i ubrania, możecie też zostać członkiem Stilago**. Jeśli z kolei polujecie na tanie artykuły z kategorii wyposażenia wnętrz – meble i akcesoria do mieszkania, zapoznajcie się z ofertą Bonami. Teraz za zaproszenie swoich znajomych do Limango  można dostać kupon o wartości 50 zł za każdą osobę, która dokona zakupu, za polecenie innym Bonami – 20 zł (+ dostawa jest darmowa w tym tygodniu) i taki sam rabat za przystąpienie do Stilago.

*Limango to internetowy klub zakupowy dla kobiet i młodych rodzin, w którym mogą kupować wyłącznie członkowie. W ofercie znajdują się produkty renomowanych marek czasami nawet do 80% taniej. Organizowane są trwające od 2 do 5 dni kampanie sprzedażowe dla członków, we współpracy ze znanymi markami z Polski i całej Europy. Ze względu na ograniczenie ilościowe produktów obowiązuje zasada: „kto pierwszy, ten lepszy!”. Aby nie przeoczyć pożądanych produktów, warto często odwiedzać stronę limango.pl. Informacje o kampaniach otrzymuje się rano przed ich rozpoczęciem poprzez rozsyłany na maila newsletter.

**Stilago jest klubem zakupowym oferującym swoim klientom znane oraz oryginalne odzieżowe marki z wysokimi rabatami. Poza ofertami limitowanymi, Stilago proponuje także duży wybór produktów bez limitacji czasowych w części nazwanej Butik.