Untitled16

Przydatna aplikacja Ceneo na smartfony i tablety

Porównywarkę cen Ceneo.pl na pewno znacie, ale może nie natknęliście się jeszcze na jej tabletową/smartfonową wersję. A ta sprawdza się u nas jeszcze częściej, bo umożliwia wyszukiwanie produktów za pomocą skanera kodów kreskowych. W praktyce wygląda to tak: szukamy np. nowej kuchenki mikrofalowej. Idziemy do sklepu, wybieramy ulubiony model i skanujemy jego kod kreskowy przy pomocy aplikacji Ceneo zainstalowanej na tablecie albo smartfonie. I już za chwilę widzimy, czy w jakimś sklepie internetowym nie dostaniemy takiej mikrofali taniej niż tam, gdzie aktualnie jesteśmy. Proste!

Untitled16

I jeszcze opis ze strony Google play:

Aplikacja dzięki której możesz porównać ceny produktów w serwisie Ceneo.pl.

Produkty są skatalogowane w przejrzyste kategorie, prezentowane w formie listy z odnośnikami do sklepów internetowych.

Aplikacja umożliwia wyszukiwanie produktów za pomocą wyszukiwarki tekstowej lub skanera kodów kreskowych. Po odnalezieniu produktu i wybraniu najlepszej oferty użytkownik może przejść do e-sklepu i dokonać zakupu. Aplikacja zapewnia również dostęp do opinii użytkowników, bogatej galerii zdjęć, jak też opisu i specyfikacji technicznej produktu.
Przed przejściem na stronę sklepu użytkownik uzyskuje dostęp do danych teleadresowych sklepu, może skontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą, sprawdzić jak oceniany jest sklep przez użytkowników Ceneo.
Ponadto aplikacja zapewnia dostęp do historii ostatnio wyszukiwanych produktów, umożliwia zapamiętywanie wybranych produktów w schowku, czy przeglądanie listy bestsellerów.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i bogatej bazie produktów z aplikacją Ceneo na Androida najniższe ceny znajdą się w Twoim zasięgu, gdziekolwiek jesteś!