Untitled6

Darmowe kosmetyki z… apteki. Teraz próbki La Roche-Posay i Vichy!

O tym, że w drogeriach można dostać próbki kosmetyków wiadomo. Ale czy przyszło Wam do głowy, aby zapytać o nie w aptece? Ja tak robię, ilekroć chcę wypróbować nowy produkt do pielęgnacji twarzy i ciała, tudzież kąpania/smarowania mojego bobasa. Żeby było fair, robię to jednak tylko wtedy, gdy dokonam w danej aptece zakupów – tzn. nie biegam po nich prosząc o próbki. Przeważnie panie aptekarki chętnie coś wyszperają i sprezentują, opowiadając przy okazji o zaletach kosmetyku. Choć zdarzają się i takie sytuacje, że któraś uda, że nie słyszy, albo bez sprawdzania odeśle z kwitkiem. Ale zapytać warto.

Ja otrzymałam ostatnio próbki takich kosmetyków:

DSC_0004

DSC_0001

DSC_0007

DSC_0008

A teraz wisienka na torcie: pod koniec kwietnia dostałam maila z firmy La Roche-Posay, aby w aptece pytać o katalog z 5 próbkami ich najnowszych kosmetyków dla cery wrażliwej:

Untitled6

Lista aptek, gdzie powinny one być dostępne znajduje się tutaj: www.laroche-posay.pl. Ja swój katalog dostałam w jednym ze sklepów SuperPharm, gdzie kupowałam akurat kropelki do oczu dla malutkiej.

A dziś wstąpiłam do apteki po kolejne leki i zobaczywszy plakat Vichy, informujący o możliwości otrzymania katalogu produktowego tej firmy, grzecznie o niego zapytałam i… też go dostałam:

DSC_0004

A Wy na co jeszcze czekacie? :)