IMG_9860

Promocje, tanie zakupy, pomysłowe sposoby na urządzenie i utrzymanie domu – to o tym będzie tutaj mowa

Witajcie na CHEAPasCHIPS!

Skąd nazwa? W wolnym tłumaczeniu z angielskiego brzmi ona „tani jak frytki”* (coś jak nasze polskie powiedzenie „tani jak barszcz”). Znajdziecie tutaj bowiem informacje o promocjach, próbkach i konkursach, na które się natknę; podpowiadać, w jaki sposób zrobić tanie zakupy i urządzić oraz utrzymać dom; opisywać programy lojalnościowe, aplikacje i inne sposoby, aby niedrogo zaopatrzyć się w potrzebne, a czasem mniej potrzebne rzeczy (wszak człowiek musi czasem zaszaleć).

Liczę też na Was! Jeśli dacie znać o innych cheapaschipsach, opiszę je na blogu, żeby wszyscy mogli skorzystać. I kto wie, może z czasem ewoluuje on w prawdziwą społeczność dzielącą się oszczędnościowymi radami i polującą na dobre okazje :) .

*W Wielkiej Brytanii, skąd powiedzenie to pochodzi, frytki są na tyle popularne, że jedyną potrawą narodową, jaka przychodzi mi do głowy, jest tam „fish and chips”, czyli smażona ryba w cieście podawana właśnie z frytkami. Dodatkowo dostępne są w niskiej cenie, powstało więc powiedzenie oznaczające, że rzecz, do której się odnosi jest dobra, ale stosunkowo niedroga lub po prostu jest to dobra okazja. A ponieważ to na Wyspach złapałam hopla na punkcie wynajdywania takowych okazji, blog mianem „CHEAPasCHIPS” został ochrzczony.